Zaloguj

Sport

2013-12-02
Siatkarz Ząbki w Mińsku Mazowieckim

Siatkarz Ząbki rozegrał kolejny mecz grupy B IV ligii MWZPS w Mińsku Mazowieckim.

Wynik meczu zakończył się wygraną 3:0 dla gospodarzy. Pierwszy set zawodnicy z Ząbek przegrali do 17. Następne sety miały wyrównany przebieg. Drugi set zakończył się wynikiem 21:25. Siatkarze ząbkowskiej drużyny najbliżej sukcesu byli w 3 secie, gdzie po walce przegrali 23:25. Drużyna z Mińska pozostaje niepokonana w bieżącym sezonie.

MMKS Mińsk Maz - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (17;21;23)

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy 19 grudnia na mecz z SKF Global Village Mokobody, początek spotkania o godzinie 20.30 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ząbkach (ul. Batorego 37).