Sport

2014-08-13
Sparing UKS Ząbkovia Ząbki.
UKS Ząbkovia Ząbki - UKS Loczki Wyszków 8:0!

We wtorek 12 sierpnia 2014 roku UKS Ząbkovia Ząbki rozegrała pierwszy sparing przed rozpoczęciem rozgrywek III Ligi Kobiet. Na DOLCAN ARENA dziewczęta podejmowały drużynę UKS Loczki Wyszków (będziemy z nimi grać w III Lidze Kobiet). Mecz podzielony został na tercje i trwał 3x30 minut.

W 7-ej minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Kasię Sochocką padła pierwsza bramka dla naszej drużyny (gol samobójczy). W 23 minucie spotkania Kasia Sochocka trafiła do bramki Loczków z rzutu wolnego. Po zmianie stron jako pierwsza na listę strzelczyń wpisała się Iga Kowalczyk. W tej tercji trzykrotnie bramkarkę z Wyszkowa pokonała jeszcze Nikola Karczewska. W ostatniej odsłonie meczu padły jeszcze dwie bramki dla Ząbkovii. Najpierw samobójcza (identyczna jak pierwsza w tym spotkaniu - po wrzutce z rzutu rożnego wykonanej przez Kasię Sochocką), a potem strzał głową Diany Kopiec.
UKS Ząbkovia Ząbki - UKS Loczki Wyszków 8:0.

Skład Ząbkovii: Paulina Bernasiuk, Justyna Borawska, Klaudia Buczek (bramkarka), Ania Dobosz (bramkarka), Eliza Domańska, Magda Górecka,Nikola Karczewska, Diana Kopiec, Iga Kowalczyk (kapitan), Ania Lepa, Kasia Sochocka i Paulina Szyszka.

Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych dziewczęta z Ząbkovii rozegrają jeszcze dwa mecze kontrolne: 19.08.2014 roku o godz.18.30 z GKS Wilga Garwolin (III Liga mazowiecka) i 23.08.2014 roku o godz.13.30 z Jantarem Ostrołęka (II Liga Kobiet).