Zaloguj

Aktualności

2013-09-09
Druga wygrana Ząbkovii w III Lidze Kobiet

Mecz 3 kolejki III ligi Kobiet, gr. mazowiecka pomiędzy KS Królewscy Płock a UKS Ząbkovia Ząbki rozegrany został w sobotę 07 września 2013 roku na Stadionie Miejskim w Płocku przy ul. Sportowej 3 o godz.17.00.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki: Kasia Bilig (40 - Julka Gwóźdź), Ania Dobosz (bramkarka), Magda Górecka (40 - Klaudia Krawczyk), Natalia Grondkowska (73 - Natalia Zawadzka), Iga Kowalczyk (40 - Nikola Karczewska), Natalia Królska (40 - Ola Kacprzak), Julia Męcik, Dominika Stankowska, Paulina Szyszka (76 - Ania Przasnyska), Daria Zagubień (75 - Ola Czarnecka).

Trener Jarosław Dobrowolski.

Już w 5 minucie spotkania nasze przeciwniczki pokonały Anię. Dziewczęta z Ząbkovii w 20 minucie odpowiedziały celnym strzałem Pauliny Szyszki po indywidualnej akcji. W 20 minut później Paulina ponownie wpisała się na listę strzelczyń. W doliczonym czasie pierwszej połowy (41 minuta) dziewczęta z Płocka doprowadziły do wyrównania - do przerwy był wynik 2:2.

Po zmianie stron trener Ząbkovii dokonał czterech zmian w składzie, co miało korzystnie wpłynąć na obraz gry. I tym razem jednak (tak jak w pierwszej połowie) jako pierwsze (w 43 minucie) bramkę zdobyły zawodniczki z Płocka i ponownie objęły prowadzenie w meczu. W tej części spotkania gra toczyła się głównie na połowie Królewskich, co zaowocowało celnym strzałem Nikoli Karczewskiej (w 64 minucie) i ponownym remisem. Już w minutę później po strzale Klaudii Krawczyk (asysta: Paulina Szyszka) zawodniczki UKS Ząbkovia Ząbki objęły prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu.

KS Królewscy Płock - UKS Ząbkovia Ząbki 3:4.