Zaloguj

Aktualności

2016-03-23
4 medale karateków z Ząbek.

20 marca karatecy z Ząbek wzięli udział w doskonale zorganizowanym V Ogólnopolskim Turnieju Mazovia Cup w Piasecznie przy udziale 392 zawodników z 32 klubów. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, o czym świadczą tylko dwa brązowe medale zdobyte przez Wiktorię Kornacką i Karola Burzyka, którzy z drodze do podium pokonali przeciwników z Olsztyna i Leżajska.

Tydzień wcześniej, na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Makroregionu Wschodniego w Dobrym Mieście, Karol Burzyk zajął drugie miejsce, a jego młodszy kolega Paweł Kowalczyk stanął na najniższym stopniu podium z brązowym medalem. A już w sobotę 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Piłsudskiego odbędzie się VII Turniej Karate w Ząbkach – Mini KYOKUSHIN Cup, podczas którego reprezentanci Ząbek stoczą emocjonujące pojedynki w mocnych kontakcie.