Aktualności

2013-01-25
IV Noworoczny Turniej Szkół Podstawowych
w Piłkę Halową o Puchar Burmistrza Miasta - chłopcy

IV Noworoczny Turniej Szkół Podstawowych w Piłkę Halową o Puchar Burmistrza Miasta - udział reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 3

W środę 23 stycznia 2013 roku nastąpiła druga odsłona IV Noworocznego Turnieju Szkół Podstawowych w Piłkę Halową o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki - do rywalizacji przystąpili chłopcy.
Gospodarzem Turnieju - już po raz czwarty - był Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach Pan Tomasz Łukawski (Pan Dyrektor osobiście otworzył i zamknął rozgrywki, dekorował także najlepsze drużyny), wsparcia Turniejowi udzielili ponadto: Burmistrz Miasta Ząbki, który ufundował Puchary dla zwyciężczyń, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach oraz Uczniowski Klub Sportowy ZĄBKOVIA ZĄBKI.
Do Turnieju zgłosiło się łącznie 12 zespołów, w tym dwie drużyny dziewcząt z UKS Ząbkovia Ząbki.
Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV - V oraz uczniowie klas VI.
Jako pierwsi rywalizację ukończyli młodsi zawodnicy - w finale uczniowie naszej szkoły (I zespól) pokonali 2: 1 chłopców ze Szkoły POdstawowej nr 1.
W finale starszej kategorii wiekowej zmierzyły się drużyny UKS Ząbkovia Ząbki oraz Szkoły Podstawowej nr 2. Dziewczęta wygrały 3:0 i to one zdobyły Puchar Burmistrza Miasta Ząbki