Zaloguj
27 styczeń 2020
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności2019-07-31
Zmiana organizacji ruchu na ul. Łodygowej.


W środę, 31 lipca ok. godz. 20.00 ruch w ciągu ul. Łodygowej pomiędzy ul. Klamrową a ul. Wolińską w stronę ul. Radzymińskiej skierowany zostanie na gotową, południową jezdnię.

Przebudowa ul. Łodygowej wchodzi na ostatnią prostą. W środę, 31 lipca, ok. godz. 20.00 ruch w stronę ul. Radzymińskiej skierowany zostanie na gotową, południową jezdnię pomiędzy ul. Klamrową a ul. Wolińską. Przejazd w stronę Ząbek będzie prowadził jezdnią serwisową po stronie południowej. W najbliższy weekend ścieralna warstwa nawierzchni pojawi się także na jezdni północnej, a następnie na jezdniach serwisowych. Wprowadzenie tej zmiany spowoduje, że wjazd w ul. Klamrową możliwy będzie jedynie z północnej jezdni serwisowej. Do 8 sierpnia połączenie z ul. Łodygową w godzinach nocnych straci ul. Mechaników. Na skrzyżowaniu z ul. Wyspową nie będzie można skręcić w lewo w ul. Potulicką.

W drugiej połowie sierpnia prowadzone będą jeszcze prace nawierzchniowe pomiędzy ul. Radzymińską a ul. Wolińską. Wtedy też, poza pracami drogowymi, zakończą się prace ogrodnicze związane z nasadzeniami.

Przy wyremontowanej ul. Łodygowej pojawi się łącznie: 37 drzew (klonów i topól osik o wąskich koronach), ok. 24 000 krzewów m.in.: tawuły, irgi oraz róży, w tym ok. 10.000 krzewów róż okrywowych w pasie pomiędzy jezdniami a także z wysianiem ok. 0,5 h trawników.

 

Źródło : infoulice.um.warszawa.p/


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij