Zaloguj
14 lipca 2020

Aktualności2020-05-29
S8 węzeł Marki – w sobotę zamknięte lewoskręty pod S8
a od poniedziałku węziej na trasie głównej.

W najbliższą sobotę (30 maja) zamknięte zostaną lewoskręty na DW629, pod obiektami S8 na węźle Marki. Oznacza to, że kierowcy jadący od Warszawy nie będą mogli skręcić na Trasę Toruńską a jadący od Radzymina nie wjadą na obwodnicę Marek.

Od poniedziałku do środy (1 – 3 czerwca), na trasie głównej, etapami wprowadzona będzie czasowa organizacja ruchu w rejonie węzła Marki.

W poniedziałek trasa główna w stronę Białegostoku na wysokości Centrum Handlowego M1 na odcinku ok. 300m zostanie zwężona o lewy pas ruchu (od strony pasa dzielącego). We wtorek prace będą odbywały się na trasie głównej w kierunku Poznania (zamknięty lewy pas ruchu). Na środę zaplanowano zamknięcie skrajnego, prawego pasa jezdni głównej w kierunku Poznania.

Kontynuujemy prace związane z dokończeniem obwodnicy Marek

Zmiany w organizacji ruchu związane są z kolejnymi pracami przy dokończeniu realizacji obwodnicy Marek po nierzetelnym wykonawcy, z którym rozwiązaliśmy umowę.

Pod obiektami trasy S8 na DW629 prowadzone będą roboty związane z montażem barier energochłonnych.

Wyłączenie z ruchu wewnętrznych pasów obu jezdni umożliwi Wykonawcy zamontowanie barier energochłonnych w pasie dzielącym trasy głównej. Takie same roboty będą prowadzone w rejonie zamkniętego wjazdu z drogi serwisowej na S8, i dlatego zamknięty zostanie prawy (skrajny) pas w stronę Poznania. Etapowe prowadzenie prac ma na celu powodowanie jak najmniejszych utrudnień w ruchu, przy zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Prace powinny zakończyć się w środę w godzinach popołudniowych.

 

Źródło:GDDiA Warszawa


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij