Zaloguj
27 styczeń 2020
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-12-29
Lodowisko w Ząbkach w Sylwestra i Nowy Rok.


Lodowisko zlokalizowane jest na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Batorego 11 w Ząbkach (wejście od ulicy Niepodległości).

31.12.2019 (wtorek) - czynne w godzinach: 10.00 - 14.00

1.01.2020 (środa) - czynne w godzinach: 15.00 - 20.00

2019-12-05
„Najlepszy zjazd" w Mikołajki w MCS Ząbki.


Serdecznie zapraszamy na Mikołajki do MCS Ząbki!

6 grudnia każde dziecko może liczyć na słodki upominek od Mikołaja, dodatkowo przewidziany jest mikołajkowy konkurs na „Najlepszy zjazd”!

Aktualności - kraj

"Trupy. Trupy. Co jakieś pięćdziesiąt kroków zwłoki!". Tak Niemcy likwidowali ślady zbrodni w Auschwitz.
W KL Auschwitz-Birkenau zamordowano ponad 1,1 mln osób, w tym milion Żydów. Kilka miesięcy przed wyzwoleniem Niemcy zaczęli jednak likwidować dowody śladów zbrodni, a wraz z tymi działaniami zaczęto kierować więźniów na Zachód do obozów na terenie III Rzeszy, kontynuując ich gehennę. W 75. lat od wyzwolenia obozu przypominamy ostatnie miesiące przed wejściem tam Armii Czerwonej.
Pogoda. W styczniu "jesienna zima", a początkiem lutego nawet 12 stopni Celsjusza.
Wiele wskazuje na to, że zima 2020 będzie wyjątkowo ciepła. Styczeń dobiega końca, a intensywne opady śniegu wciąż pozostają w sferze marzeń miłośników narciarstwa. IMGW prognozuje, że początkiem lutego również nie doczekamy się prawdziwej zimy.
Strzelce Krajeńskie. Mężczyzna zaatakował rosyjską ciężarówkę znakiem drogowym. "Ja tutaj rządzę!".
"To jest moje miasto, ja tutaj rządzę!" - krzyczał mężczyzna, który zaatakował ciężarówkę na rondzie w Strzelcach Krajeńskich. Mężczyzna wyrwał znak drogowy i uszkodził nim przednią szybę pojazdu.
Pierwsze efekty uchwały SN. Sąd w Łodzi wstrzymał przyznawanie spraw sędziemu wskazanemu przez KRS.
Prezes Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia zdecydował na podstawie uchwały Sądu Najwyższego, że jednemu z sędziów, którego rekomendowała nowa KRS, wstrzymane zostało przyznawanie nowych spraw.
Były szef PKW zarzuca Ziobrze "złe intencje". "Oczekiwanie czystki i zaludnienie sądów swoimi sędziami".
- To jest tylko chęć, oczekiwanie czystki i zaludnienie sądów swoimi sędziami - mówił o zmianach forsowanych w wymiarze sprawiedliwości były szef PKW Wojciech Hermeliński. W TVN24 zarzucił ministrowi sprawiedliwości "złe intencje", natomiast studził trochę nadinterpretowanie efektów ostatniej uchwały Sądu Najwyższego.

Aktualności - świat

"Kazał zabić jej męża". Zaskakujący powrót ciotki Kim Dzong Una. Nie widziano jej od siedmiu lat.
Kamery północnokoreańskiej telewizji państwowej zarejestrowały dawno niewidzianą ciotkę Kim Dzong Una - Kim Kjong Hui. Pojawiła się u jego boku po raz pierwszy, odkąd w 2013 roku skazał on na egzekucję jej męża, Jand Song Thaeka. - To pokazuje, jak dziwny i brutalny jest reżim w Korei Północnej - komentuje ekspert w rozmowie z BBC.
Media: Samolot pasażerski rozbił się w Afganistanie. Linie lotnicze: To nieprawda.
Jak podają lokalne media i światowe agencje, w Afganistanie rozbił się pasażerski samolot. Maszyna stanęła w ogniu. Na pokładzie miały być 83 osoby. Jednak linie lotnicze zaprzeczają, że zdarzenie miało miejsce.
Chiny: roboty rozwożą jedzenie do osób poddanych kwarantannie [WIDEO].
Koronawirus 2019-nCoV wciąż się rozprzestrzenia, a kolejne osoby poddawane są badaniom i kwarantannie. Aby zapewnić im odpowiednią opiekę, Chińczycy wykorzystują roboty. Niektóre z nich dowożą ludziom jedzenie.
Polka w Chinach w obliczu epidemii. "Nigdy nie widziałam tak pustych ulic jak obecnie".
- Mieszkam w Chinach od siedmiu lat i nigdy nie widziałam tak pustych ulic jak obecnie - mówi Polka mieszkająca w 13-milionowym mieście Shenzhen. Jak dodaje, w kraju zaczyna brakować maseczek, za których nienoszenie grozi kara. Niektórzy sprzedawcy wykorzystują sytuację i sprzedają zużyte maski. W sieci pojawiają się dramatyczne filmiki, które szybko z niej znikają. Chińczycy nie wiedzą, w co wierzyć.
Chiny. Koronawirus "wymknął się" z laboratorium w Wuhan? Mnożą się teorie dotyczące wybuchu epidemii.
Chińskie miasto Wuhan, w którym zanotowano pierwsze przypadki śmiertelnego koronawirusa, zostało odizolowane od świata. Pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące możliwych przyczyn wybuchu epidemii. Jedna z nich zakłada, że wirus "wymknął się" z krajowego laboratorium biologicznego w Wuhan. Przed takim ryzykiem ostrzegali amerykańscy naukowcy jeszcze w 2017 roku.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij