Zaloguj
14 lipca 2020
2020-07-13
Leszek Możdżer SOLO - boisko OSiR DK Zacisze.
Wstęp wolny! Obowiązuje rezerwacja wejściówek.


LESZEK MOŻDŻER – wybitny pianista i kompozytor, dokonał w polskim jazzie mentalnej i stylistycznej rewolucji, jaka nie stała się wcześniej udziałem żadnego innego jazzmana. Trudne jazzowe frazy, skomplikowane improwizacje, melodykę standardów i subtelność kompozycji ubrał w ramy specyficznego jazzu, który – nie siląc się na wylewność wobec słuchaczy, komercję i przebojowość – stał się tętniącym ekspresją „jazzem Leszka Możdżera”.

2020-04-06
Szyjemy maseczki. Ty też możesz przyłączyć się do akcji.


Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Dom Kultury Zacisze włączył się do akcji Targówek Szyje Maseczki!

2020-03-21
Zajęcia w szkołach wstrzymane przynajmniej do Świąt.
Premier ogłasza EPIDEMIĘ!


W związku z zagrożeniem Koronawirusem, decyzją Rządu RP, szkoły pozostają zamknięte przynajmniej do Świąt Wielkanocnych. W Polsce zostaje ogłoszony stan epidemii.

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

2020-03-01
ROZKODUJ ZĄBKI w Budżecie Mieszkańców.
Prośba o głosy.


Dzień dobry!
Czy chcielibyście bawić się razem z nami w 4 edycji Rozkoduj Ząbki?

Aktualności - kraj

Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" i TVN24 po 19 latach pracy.
"Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie 'Faktów' i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. 'Fakty' nigdy nie były łzawe" - przekazała Pochanke w komunikacie TVN do mediów.
Śląsk. Koniec poszukiwań pumy. Nubia trafiła do zoo w Chorzowie.
Udomowiona puma Nubia, której właściciel nie chciał w piątek przekazać - jak nakazuje mu wyrok sądu - pracownikom ogrodu zoologicznego w Poznaniu, trafiła czasowo do zoo w Chorzowie - wynika z informacji osób zaangażowanych w pomoc dla zwierzęcia i jego właściciela.
Nie kupuj, adoptuj. "Dopóki będziecie kupować zwierzęta, dopóty tysiące takich samych będzie umierało w samotności".
Dorota Sumińska od lat apeluje o adoptowanie porzuconych zwierząt. - Jeżeli w duszy czujecie sympatię do zwierzęcia, a powstrzymuje was wygodnictwo (...), sądzę, że mimo wszystko warto wstawać wcześniej i żyć ze świadomością, że się robi coś fajnego, że komuś się dało w prezencie szczęście i życie - mówiła na antenie TOK FM.
Trzecia restauracja w Polsce otrzymała gwiazdkę Michelin. "Kiedy dostaliśmy nagrodę, nasza strona internetowa padła".
- To jest niesamowite wyróżnienie. Coś w stylu Oscarów, tyle że kulinarnych - mówił w TOK FM Przemysław Klima, szef kuchni restauracji Bottiglieria 1881, która jako trzecia w Polsce i pierwsza w Krakowie otrzymała gwiazdkę Michelin.
"Siadałam i pracowałam przez 2-3 doby, właściwie bez przerw, jak maszyna".
Gdy myślimy o narkotykach w korporacjach, pierwsze skojarzenia to eleganckie garnitury, pewni siebie karierowicze i kokaina. Jednak na regularne branie kokainy mogą sobie pozwolić tylko ci, którzy już są na górze firmowych hierarchii. Szeregowy pracownik sięgnie raczej po tańsze stymulanty, np. 10 razy tańszą amfetaminę lub dopalacze.

Aktualności - świat

Milionerzy apelują o podniesienie im podatków ze względu na pandemię.
83 milionerów opublikowało w poniedziałek list otwarty, w którym apelują o "natychmiastowe' i "permanentne" poniesienie im podatków, aby przyśpieszyć ożywienie gospodarcze po kryzysie spowodowanym pandemię koronawirusa.
Rekorodowo wysoki wzrost zakażeń koronawirusem w USA. Donald Trump pierwszy raz w maseczce.
Stany Zjednoczone odnotowały w sobotę 66 528 nowych przypadków Covid-19 w ciągu 24 godzin. To nowy rekord w kraju najciężej dotkniętym pandemią na świecie- wynika z bilansu Uniwersytetu Johna Hopkinsa w Baltimore.
W Brazylii już ponad 1,8 mln zarażonych koronawirusem.
Według informacji opublikowanych w piątek przez ministerstwo zdrowia Brazylii w ciągu ubiegłej doby zarejestrowano 45 048 kolejnych przypadków infekcji koronawirusem i 1 214 zgonów.
Hagia Sophia przekształcona w meczet. Erdogan podpisał dekret.
Prezydent Turcji Tayyip Recep Erdogan podpisał w piątek dekret formalnie przekształcający muzeum Hagia Sophia w meczet. Wcześniej turecki sąd unieważnił decyzję rządu z 1934 roku, na mocy przekształcono znajdujący się w budynku meczet w muzeum.
Zakaz rozmawiania w metrze w Manili. Wszystko przez pandemię koronawirusa.
Pasażerowie linii metra LRT-1 w stolicy Filipin Manili mają w związku z pandemią koronawirusa tymczasowy zakaz rozmawiania podczas podróży - poinformował w piątek serwis internetowy dziennika "Philippine Daily Inquirer", powołując się na Light Rail Manila Corporation (LRMC), operatora LRT-1.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij