Zaloguj
26 września 2020
2020-09-22
Nabór do kabaretu ZATARG.
23 i 30 września 2020, środa, godz. 13.30.


ZRÓBMY TEATR! 

Ogłaszamy nabór do zespołu teatralno-kabaretowego ZATARG w Domu Kultury Zacisze. Zapraszamy osoby ceniące teatr, otwarte i chętne do działania. Wspólne próby i przedstawienia rozwiną Państwa aktorskie umiejętności, stworzą możliwość zdobycia doświadczenia scenicznego, będą miejscem ciekawych spotkań miłośników teatru i kabaretu. Spektakle stworzone w ramach warsztatów będą prezentowane szerokiej publiczności.

2020-09-19
Zbiórka na aukcję WOŚP


Szanowny Mieszkańcu, Przyjacielu!

2020-09-13
II Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach.


Po długiej przerwie Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Ząbek! 
Już niedługo widzimy się na Placu przy ul. 3 Maja!
Stworzymy dla Was bezpieczny i smaczny food court!
2020-07-18
Nabór do II ligi kobiet.
UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI.


Zapraszamy do gry w piłkę nożną. 

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

Aktualności - kraj

Wyborcza: Gdańszczanka chciała zamazać homofobiczne hasła na furgonetce. Pryśnięto jej gazem w twarz.
"Z kabiny, od strony pasażera wyskoczył dobrze zbudowany mężczyzna w ciemnych okularach. Nie zdążyłam nawet obrócić głowy, dostałam gazem prosto w oczy. Oślepłam, stałam na chodniku i wyłam z bólu, krzyczałam, prosiłam o pomoc" - relacjonuje w rozmowie z Gazetą Wyborczą Maja z Gdańska.
Historyczny dzień dla górnictwa. Porozumienie w sprawie likwidacji kopalń. Co zakłada?.
Podziemny protest górników został zakończony. Jest porozumienie pomiędzy związkami, a delegacją rządową w sprawie likwidacji kopalń Polskiej Grupy Górniczej i kopalni Węglokoksu.
Będzie nowe rozporządzenie ws. lotów. Sprawdź, dokąd nie polecisz.
Od 30 września mają wrócić połączenia lotnicze do całej strefy Schengen, w tym do Hiszpanii - poinformował w piątek resort infrastruktury. Zakazem lotów ma być objętych 29 państw, a nowe rozporządzenie będzie obowiązywać od 30 września do 13 października - dodano.
Tokarczuk nie przyjmie tytułu Honorowego Obywatela Dolnego Śląska. "Wyróżnienie to stanowi ilustrację rozdarcia naszego społeczeństwa".
Noblistka Olga Tokarczuk zapowiedziała w piątek, że nie przyjmie nadanego jej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego tytułu Honorowego Obywatela Dolnego Śląska. - Wyróżnienie to, zamiast być radosnym świętowaniem poczucia wspólnoty, stanowi ilustrację bolesnego rozdarcia naszego społeczeństwa - stawierdziła pisarka.
Jedno liceum, jeden rok i trzy zagadkowe śmierci. Autorka drugiego sezonu "Śledztwa Pisma" o kulisach sprawy.
17-letnia Kamila wyszła niedzielnym popołudniem z domu, mówiąc rodzicom, że jedzie do internatu. Jednak nigdy tam nie dotarła. Jej ciało znaleziono dzień później. Okazało się, że nie była jedyną nastolatką z małej miejscowości na Dolnym Śląsku, która zginęła. Przypadek? - tę zagadkę starała się rozwikłać w nowym sezonie "Śledztwa Pisma" Barbara Sowa, która była gościem TOK FM.

Aktualności - świat

Wielka Brytania. Londyn pod obserwacją z powodu zakażeń koronawirusem.
Londyn został w piątek dodany na krajową listę obserwacyjną w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Do tej pory niemal wszystkie miasta, które trafiły na tę listę ostatecznie zostały objęte dodatkowymi restrykcjami. Koronawirus nie ustępuje także w USA.
Ukraina. Katastrofa wojskowego samolotu. Nie żyją 22 osoby.
W katastrofie lotniczej pod miastem Czuhujiw w obwodzie charkowskim na Ukrainie zginęły 22 osoby, a dwie zostały ciężko ranne - podała w piątek ukraińska państwowa służba ds. sytuacji nadzwyczajnych.
Szefowa KE zapowiada zawieszanie funduszy za dyskryminację osób LGBT.
Dyskryminacja na postawie orientacji seksualnej nie może mieć miejsca w UE; będę przeciwko niej działać, w tym również przez zawieszanie środków unijnych - zapowiedziała w piątek przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.
48 dzień protestów na Białorusi. "Sporo jest świadectw, że system powoli zaczyna się kruszyć".
Wymiana rektorów wyższych uczelni medycznych, odejścia dyplomatów czy czystki w ministerstwach - zdaniem dr. Pawła Usowa z Centrum Analiz i Prognoz Politycznych świadczą one o tym, że budowany przez Alaksandra Łukaszenkę system "powoli zaczyna się kruszyć".
Orban przeciwny projektowi europejskiego paktu migracyjnego.
Premier Węgier Viktor Orban odrzucił w piątek projekt europejskiego paktu migracyjnego, podkreślając, że zmusiłby on Węgry do przyjmowania osób ubiegających się o azyl. Niektóre elementu planu przyjął jednak z zadowoleniem.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij