Zaloguj
11 lipca 2020

Sport2019-01-16
Sukcesy zawodników UKS "SameJudo".


W sobotę 12 stycznia nasi zawodnicy i zawodniczki wybrali się na Międzynarodowy Turniej Judo „Pokonujemy Granice” w Bielsko Białej. Turniej bardzo licznie obsadzony, wzięło w nim udział blisko 1200 zawodników z ponad 100 klubów!

Był to pierwszy start w tym roku naszych Rekinów oraz mocny sprawdzian, w niektórych wagach rywalizowało ponad 30 zawodników! Wypadliśmy bardzo zdobywając 10 medali!!
Świetny występ i miejsce na podium zdobyli:

Na najwyższym stopniu podium uplasowali się:
– Bartłomiej Dobrowolski
– Albert Pak
– Kajetan Lipiński
– Maksymilian Pieńkosz

Srebrne medale do domu przywieźli:
– Tosia Gleń
– Mateusz Waćko
– Bartek Dobrowolski (w wyżej kategorii wiekowej!)

Na najniższym stopniu podium uplasowali się:
– Jakub Waćko
– Szymon Kowalczyk
– Paulina Mendel

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Bartek, który tego dnia rywalizował w wyższej kategorii wagowe, mając 2,5 niedowagi, śmiesznie wyglądał z między kolegami o głowę większymi. Świetna dyspozycja dnia spowodowała wygranie 5 walk przed czasem i zdobycie upragnionego złota. Żeby tego było mało- wystartował również w wyższej kategorii wiekowej i zdobył drugi srebrny medal- brawo!

Po turnieju nasi zawodnicy zostali na campie treningowym, gdzie stoczyli sporo walk. Mamy nadzieję, że udział w takich sesjach treningowych przyniesie rezultat w zawodach!

Ogromne gratulacje dla wszystkich startujących oraz rodziców, którzy pomogli zorganizować wyjazd!


 


Pozostałe wpisy

ilość wszystkich aktualności: 637

22212019181716151413121110987654321

Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij